web security woolrich Arctic Anorak
woolrich Arctic Jacke

Srdečně Vás zveme na historicky 1.skate kemp, který pořádá SportGroupCZ se svými partnery.

Pořadatel: Ondřej Veszelei SportGroupCZ a Kristián production s.r.o.

Proč zrovna SK8 kemp?

Vzhledem k dnešním módním trendům jsme zvolili pro nás ideální kombinaci moderní volnočasové aktivity a klasického kempu (tábora) pro děti. Rádi bychomwoolrich outlet u dětí rozvíjeli již zapomenuté hodnoty a tradice jako je například férovost, týmová práce, respekt a v neposlední radě kamarádství.

Našim cílem je ukázat dětem, že sport má mnoho  podob a může být moderní a zábavný. Také bychom rádi odbourali u rodičů jisté předsudky, které mají ohledně street artových aktivit.

Touto problematikou se již dva roky aktivně zabývá nezisková organizace Ulice dětem, která prezentuje na školách volnočasové aktivity zaměřené právě na street art. Ulice dětem také zajistí doprovodný program našeho kempu, kde si budou děti moci se zkušenými lektory vyzkoušet činnosti jako jsou YoYování, parkur, Djing, breakdance a jiné.

Celé dva dny kempu budou probíhat v pro nás uzavřeném Skate parku Kladno. Děti budou rozděleny do kategorií dle věku a samozřejmě zkušeností. Kemp se specializuj online casino na děti a mládež od 6-ti do 15-ti let. Během pobytu se děti naučí základy skateboardingu, jak se správně chránit, jaký si pořídit skateboard, jak o něj pečovat či jaké trikywoolrich onlinese na skateboardu dají dělat. Výuka je prováděna jak jinak než zkušenými profesionálními jezdci, kteří se aktivně věnují skateboardingu a mají s výukou již letité zkušenosti. Naši profesionální jezdci dětem samozřejmě předvedou i nějakou tu profesionální jízdu. Program bude obohacen o noční skatování a poslední den si naši jezdci poměří síly a triky v závěrečném závodu. Každý zúčastnění si odnese účastnický diplom a malou pozornost.

Jako ke každému jinému sportu patří i ke skatování kvalitní strava a pitný režim a našim účastníkům bude podávána strava 5x denně a z toho dvě teplá hlavní jídla. Aby bylo ještě více o zábavu postaráno budou děti ubytované formou kempu. Na děti během pobytu dohlíží lektoři, zdravotník a samozřejmě kempoví vedoucí.

V případě zájmu o účast na našem kempu kontaktujte prosím Ivu Stupkovou na telefonu 734179655 či emailu produkce@kristianproduction.cz. Ráda Vám také zodpoví veškeré dotazy a připomínky ráda zodpoví.

TURNAJ V MALÉ KOPANÉ

Srdečně Vás zveme na turnaj v malé kopané na hřišti FC Vojtanov

Datum a místo: 27.6.2015 na hřišti FC Vojtanov
Adresa: Horní Vojtanov 92, 351 34 Vojtanov
Týmy: 4+1 (neomezený počet náhradníků)
Začátek v 9 hodin
Hrací doba: 2×13 minut
Startovné: 1.000,-Kč
Občerstvení zajištěno. Areál vhodný i pro malé děti.
Uzávěrka přihlášek do 25.6. 2015
Bližší inforamce: Aneta Zbudilová, tel: 774828660, e-mail: zbudilova@sportgroupcz.com
woolrichonline
woolrichonline.de

compare hotel prices

ENDURO CAMP 2015

O dubnových víkendech proběhl za podpory SportGroupCZ a dalších partnerů historicky první enduro campy. Obě akce dopadli na jedničku, přihlášení jezdci se posunuli canada goose Whistler Parkave svých jezdeckých kvalitách zase o kousek dále a dozvěděli se spoustu užitečných informací a v neposlední řadě si užili výborný víkend plný adrenalinu, motorek canada goose Yukon Bomber a zábavy. compare hotel prices Už nyní se těšíme na další kempy, které budou probíhat v termínech 30.-31.7. a 1.-2.8.

Strongman Kralupy 2015

canada goose Trillium Parka
canada goose Victoria Parka