Vyřizování úrazů

V rámci servisu klient nemusí navštívit pobočku pojišťovny. Všechny náležitosti s hlášením pojistné události pomůžeme klientovi administrativně vyřídit.

Všechny náležitosti s úrazem spojené za klienta vyřídíme, on už jen čeká, až mu plnění za úraz přijde na účet.

Současně máme dle materiálů jednotlivých pojišťoven předběžný přehled o odškodném, které má klient obdržet. Pokud se tak nestane, řešíme s klientem standardizovanou reklamaci pojistného plnění se všemi náležitostmi s tím spojenými.

1

logo

Spolupráce SportGroupCZ + EUCS = sázka na jistotu !!

Občas se na trhu setkáváme s mis-sellingem, který působí klientům až statisícové škody a poškozuje finanční poradenství jako obor. I my se s takovými smlouvami, které sjednal jejich předchozí poradce setkáváme velice často u našich nových klientů. Proto našim klientům nabízíme exkluzivní spolupráci se špičkovou společností EUCS, která je schopna díky spolupráci s mnoha advokáty zajistit poradcům i jejich klientům kvalitní právní služby napříč všemi specializacemi.

Společnost European Compensation Services s.r.o. (dále jen „EUCS“) byla založena zejména za účelem poskytování kvalitního servisu při prevenci škod a vymáhání oprávněných nároků poškozených.

Využití služeb a sdíléní know-how se spolupracujícími advokáty, lékaři, znalci, nezávislými likvidátory a pojistnými specialisty. Díky této kooperaci je firma EUCS schopna poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni.

  • Řešíte právní problém? Nevíte, zda má smysl chodit za advokátem, případně se soudit?
  • Zajistíme vám vyhodnocení pravděpodobnosti úspěchu v jakémkoliv vašem právním problému z běžného občanského života.
  • Pochybila pojišťovna při výplatě pojistného plnění?
  • Nebo vám dokonce dluží peníze?
  • Váš případ vyhodnotíme a ve spolupráci s advokáty a soudními znalci budeme hájit vaše práva. Řešíme všechny případy, i ty, které nastaly před účinností této služby.
  • A nebo se potřebujete pouze neformálně poradit v jednodušších záležitostech?

Využijte služeb odborníků! Díky této službě budete vždy vědět, kam se v případě problémů obrátit. Navíc můžete ušetřit desítky až stovky tisíc za právníky.

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky