Výhody programu JUNIOR

sportgroupcz junior logo

Program na ochranu zdraví dětem od 1.dne narození.

Vaše ratolest bude mít chráněné zdraví v podstatě od úplného narození.  Děti neustále utíkají, sportují, lezou a padají. Úrazovou pojistku oceníte v každém okamžiku. Zničí třeba zánovní snowboard, ale po zahojení zlomených kostí si může z vyplaceného bolestného koupit nové prkno a vyrazit opět na hory.

  • Nejnižší poplatky na trhu: Tyto programy jsou ty nejlevnější a nejvýhodnější, které finanční trh nabízí. Oproti dospělým podmínkám je pojistné o cca  40 – 70% nižší.
  • Vysoké odškodné v případě úrazu: Pojistné plnění v případě úrazu se pohybuje na stejné úrovni, mnohdy i na vyšší, jako u “dospělých” úrazových pojištění, ale za nesrovnatelně nižší pojistné.
  • Platnost pojištění do 26.roku: Naše exkluzivní programy mají za těchto podmínek platnost až do 26.roku dítěte. To znamená, že pojišťovna nebude do věku 26.let dítěte řešit, jakému zaměstnání se věnuje, jak rizikové činnosti provozuje, zda je profesionální sportovec a bude mu platit tato levná a velice výhodná úrazová pojistka.
  • Kompletní servis Sport Group CZ zajištěn: I našim malým sportovcům zařídíme veškerý servis v rámci spolupráce s naším projektem.

 

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky