Řekli o nás

“Pojištění je jako pro profesionálního sportovce velmi důležité. Nejen že si vydělávám závoděním v extrémních podmínkách, ale jsem závislý na propagaci mě samotného v médiích. Když se mi něco stane, může to ovlivnit můj příjem, a tudíž jako dvojnásobný otec vypadávám z každodenního života a musím se tomu přizpůsobit, což je dost komplikovaný. Kvalitní pojištění je způsob, jak se zbavit obav před totálním selháním bez příjmu, a proto jsem rád, že vznikl projekt Sport Group CZ, který každému sportovci zabezpečí dostatečnou ochranu proti možným negativním důsledkům.”

Michal Mároši
Reprezentant ČR MTB

“Na biku jazdím už od 4 rokov. Presiel som cez TRIAL, BMX, XC, DUAL a DOWNHILL. Vždy som chcel být tým najrychlejším a to prevadzalo aj kopec padov. Hovorí sa, že kto nepadá nezrychlí. No pri extrémnom sportě su aj extremné zraněnia. A preto, keď miluješ svoj sport, musíš ratať aj s tými smutnými chvilami, keď nemóžeš jazdiť, máš nohu v gypse, alebo ruku polámanu na kusy. Doteraz nás nikto pjistit nechcel. No som rád, že konečně je tu Sport Group CZ a keď sa ti niečo stane, postarajů sa o teba bez ohladu tvojej národnosti a miesta kde sa rozsekaš. 

Tak: RIDE THE WORLD, RIDE ALL DAY… S TOU SPRÁVNOU POISTKOU

Filip Polc
Reprezentant SR MTB

“Na kole závodím už 12 let a téměř každou sezonu jsem si přivodil  nějaký menší nebo vážnější zranění. Když jsem byl mladší , tak jsem nikdy neřešil nějaké úrazovky, resp. jsem ani nevěděl jestli moje pojistka kryje taky můj sport, ale čím je člověk starší, tím více si začíná uvědomovat všechna rizika a možné důsledky,  které přináší zejména adrenalinové sporty. Po špatných zkušenostech z loňské sezony, která díky zranění pro mne skončila dřív než začala sem začal hledat tu nejlepší úrazovku, která by mi aspoň zčásti vykompenzovala čas, který v případě zranění nemůžu trávit ježděním na kole. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodl se přidat k projektu Sport Group Cz, díky kterému se už nemusím obávat zbytečných komplikací při vyřizováni odškodného v případě úrazu, jak tomu bylo dříve a díky jejich komplexnímu servisu si můžu být jistý, že v případě úrazu bude o mně postaráno.”

Matěj Charvát
Reprezentant ČR MTB

“Funguje to…Díky hochům ze Sport Group CZ pro mě čtyři měsíce se zlomenými obratli nebyly tak hrozný… Co řekli to platilo…14 dní po skončení léčení jsem měl peníze na účtě…!!! Díky kluci..”

Eduard Těšínský
Motokrosový jezdec

Díky SportGroupCZ mi po úraze vyplatili neskutečné bolestné. Takže doporučuji a díky!

Pavel Polášek
Reprezentant ČR FMX

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky