Ochrana zdraví

V dnešní době je mnoho pojišťovacích zprostředkovatelů, finančních poradců, nebo pracovníků na pobočkách pojišťoven, kteří nabízí úrazové pojištění. A také jsou tisíce, spíše miliony klientů, kteří mají pojištění sjednáno, protože ochrana zdraví (zajištění příjmů) je nedílnou součástí lidského života. Bohužel velké procento z těchto klientů, nemá zajištěný odpovídající servis za službu, kterou si platí. A proto je velice důležité, aby naši klienti dostali veškerý servis a péči v průběhu trvání smlouvy.

Individuální pojištění sportovce

Jestliže si již platíte nějaký pojistný produkt, současně provozujete rizikové sporty a při tomto sportu se vám stane úraz, tak vám samozřejmě pojišťovna nemusí vyplatit odpovídající odškodné. Tímto se můžete bohužel dostat do velkých finančních potíží. Díky našim zkušenostem se zraněními ve sportu a následnými problémy s plněním již nemusíte platit do svého úrazového pojištění velké přirážky za sport, který tak milujete, a zranění již nemusí znamenat finanční ztrátu…

Nejrozumnější investice je investice do svého zdraví.

Úrazové programy sportovních teamů.

Dokážeme zabezpečit majiteli, či manažerovi sportovního teamu, že v případě úrazu jeho hráče či sportovce nepřijde o investované peníze. V rámci teamového úrazového pojištění nedostane odškodné pouze sportovec ze svého individuálního pojištění, ale i majitel teamu z teamového úrazového programu.

NENÍ VŠE JEN O SPORTOVCÍCH..

Díky našim zkušenostem v tomto oboru si uvědomujeme, že naše služby nejsou důležité pouze pro sportovce a aktivní lidi, ale pro jakéhokoliv člověka. Kompletní servis, jaký má od nás zajištěný mimo jiné Libor Podmol, Michal Maroši a další VIP sportovci od nás samozřejmě dostávají i “nesportovci” a lidé, kteří žijí běžným každodenním životem. Máme řešení například pro ŽENY, MANUÁLNĚ PRACUJÍCÍ, DĚLNÍKY, PODNIKATELE, POLICISTY a další ať už riziková nebo méně riziková zaměstnání.

PRIORITY:

  • Projekty kryjí i zranění v běžném životě
  • Celosvětová platnost pojištění
  • Žádné nebo minimální přirážky na pojistném kvůli sportu, který klient provozuje
  • Klientovi připravíme speciální řešení dle jeho potřeb, možností, sportovní úrovni a zaměření.
  • Bezplatná a nezávazná kontrola stávajících smluv
  • Pomoc klientům s komunikací a administrativou při hlášení a řešení pojistné události.
  • Exkluzivní V.I.P.spolupráce se specialisty na ostatní produkty finančního trhu.

„I MY JSME ČLENEM VAŠEHO TEAMU“

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky