O nás..

Projekt SportGroupCZ založil v roce 2011 několikanásobný mistr ČR a Evropy v enduru Víťa Kuklík společně s bratrem Martinem a dalšími profesionálními sportovci.

Po letech strávených v profesionálním sportu jsme věděli, jaké je riziko zranění pro jakéhokoliv milovníka nejen rizikových sportů, ale pro každého aktivně žijícího člověka. Většina z nás měla bohužel negativní zkušenosti s pojišťovacími zprostředkovateli, a tak jsme se jednoho dne rozhodli zpracovat projekt na ochranu zdraví sportovců. Při sestavovaní strategie Sport Group CZ jsme se na problematiku pojištění nedívali očima pojišťovacího zprostředkovatele, ale očima sportovce, potažmo klienta.

Postupem času jsme našli projekt, který zaplnil prázdné místo na trhu v oblasti kvalitních služeb nejen pro profesionální sportovce, ale i rekreační a amatérské milovníky sportu a stali se číslem jedna v tomto odvětví.

Samozřejmě si velmi dobře uvědomujeme, jak je důležité mít kvalitní ochranu zdraví, potažmo zajištění příjmů ať už jste sportovci profesionální, amatéři či rekreační a nebo se poohlížíte po kvalitním pojištění pro své děti. Proto se naše nabídka nezaměřuje pouze na úrazové pojištění, ale především na kompletní servis jako administrativní činnost, spolupráce při vyřizování úrazů, dohled na správné vyplacení plnění, zajištění nadstandardní lékařské péče a další benefity.

Personální obsazení SportGroupCZ jsme založili na bývalých i současných sportovcích. Především tito lidé jsou schopni nejlépe posoudit rizika se sportem spojená. S našimi zkušenostmi, poznatky, doporučeními a cennými radami jsme zahájili expanzi mezi sportovce. Podařilo se nám zajistit kompletní profesionální servis a ochranu zdraví našim klientům při provozování jakéhokoliv sportu. Ostatně proto máme již pod naší ochranou více než 5000 klientů a více než 100 VIP sportovců, kteří jsou špičkami ve svém oboru.

Díky našim finančním partnerům, kteří jsou nejsilnější a nejstabilnější na finančním trhu, dokážeme zprostředkovat nejvýhodnější nabídku pojištění pro jakéhokoliv člověka nejen na území ČR, ale i v celém světě.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytují poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

– pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
– investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
– spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Naše úzké vazby s finančními domy zaručí klientům stálý servis a možnost řešení nestandardních požadavků klienta.

 

Mezi naše hlavní pilíře patří:

  • PÍLE
  • ODPOVĚDNOST
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
  • PROFESIONALITA


Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky