Nadstandardní lékařská péče

premium care logo jpg

Vzhledem k tomu, že mnozí z vedení a zástupců SportGroupCZ jsou, nebo byli profesionálními sportovci canada goose MonteBello Parka a za roky strávené ve sportu se setkali s mnoha zraněními, si velice dobře uvědomujeme, jak zásadní a důležité je kvalitní ošetření a lékařská péče v případě vážnějších zranění.

Vzhledem k těmto zkušenostem umíme pro naše klienty v rámci spolupráce zajistit ošetření, nebo případné operace u nejlepších lékařů v ČR a tím se často minimalizují následky úrazů.

Lidské tělo je velice složité a nemusíme zdůrazňovat, že zdraví máme pouze jedno. Proto mezi naše smluvní canada goose Mystique Parka lékaře patří špičkoví odborníci. Našim klientům nabízíme konzultace u specialistů na ruce, nohy, kolena, ramena, páteř a ostatní části lidského těla.

medicallone - logo jpgg

Spolupráce SportGroupCZ + MEDI CALL ONE = sázka na jistotu !!

Naší hlavní specializací v zajištění nadstandardní lékařské péči je řešení v případě zranění. Samozřejmě, že jsme si uvědomovali, že i sportovci jsou „normální“ lidé, které postihují i různé onemocnění a jiné zdravotní obtíže, než zranění. Proto jsme velice rádi, že jsme se domluvili na exklusivní spolupráci se společností MEDI CALL ONE, díky které dokážeme zajistit nejlepší zdravotní péči i v případě jakéhokoliv zdravotního problému.

Společnost MEDI CALL ONE se svou službou organizování zdravotní péče zaměřuje na časově vytížené klienty, jako jsou lidé pracující ve vysokých manažerských pozicích a ti, kteří často potřebují rychlé řešení zdravotních otázek. Mezi naše klienty patři české i zahraniční firmy a fyzické osoby, kterým v České republice zajišťujeme zprostředkování především preventivní a plánované zdravotní péče, diagnostiku a související výkony. Vycházíme vstříc individuálním potřebám a nárokům na efektivní využití času.

Hledáte výborného  lékaře pro váš zdravotní problém?

  • Pokud se ocitnete v situaci, kdy je Váš stav sice akutní, ale životní funkce nejsou ohroženy (např. zlomenina) a chcete si být jistí, že Vám bude poskytnuta skutečně ta nejlepší možná zdravotní péče, my Vám ji zajistíme.
  • Dokážeme vám zajistit konzultaci a případné léčení, nebo operaci u těch z nejlepších specialistů v ČR.

Proč se s námi spojit

  • Pro své klienty redukujeme čekací dobu na minimum.
  • Nebudeme Vás zatěžovat vyřizováním administrativy a dalších formalit. Vše zařídí  koordinátorka.
  • Pohodlnou dopravu mezi smluvními zdravotnickými zařízeními zajišťujeme luxusním vozem.

 Správné načasování

  • Je Váš čas příliš drahý na to, abyste ho trávili v čekárně? My jsme si toho vědomi, a proto jednotlivá vyšetření i návštěvy lékařů plánuje zkušená koordinátorka. Tím pro Vás zajišťujeme logickou návaznost a časovou úsporu.

Doprovod

  • Nejste si jisti, zda najdete ty správné dveře, nebudete mít s sebou vše potřebné nebo se jen velmi neradi pohybujete ve zdravotnickém zařízení? Nemusíte mít obavy. V průběhu všech objednaných služeb jste doprovázeni asistentkou, která zajišťuje administrativní i veškeré další záležitosti za Vás.

Výběr z těch nejlepších specialistů

  • Spolupracujeme se špičkovými lékaři. Z tohoto důvodu mohou vyšetření probíhat u specialistů v různých zdravotnických zařízeních. I přesto je stále zajištěna logická návaznost a časová

Konzultace non-stop

  • Potřebujete poradit nebo si nejste jistí odpovědí na nějakou zdravotní otázku? Zavolejte našemu lékaři a konzultujte svůj problém s ním.

Tlumočník

  • Jste cizinec? Nemluvíte dobře česky? Nejste si jisti, že budete správně rozumět všemu, co Vám může lékař říkat? Zajistíme pro Vás tlumočníka.

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky