Junior

Tak jak jde moderní technika stále dopředu, tak se i pomalu ale jistě snižuje věk začínajících malých sportovců, což je určitě velice dobré a povzbuzující.

Děti a sport – volba pro každý věk

Chcete své děti nasměrovat k celoživotní lásce k pohybu a snížit riziko, že budou obézní a nepohyblivé? Zajímejte se již v raném dětství o pohybové aktivity a sporty ve vašem okolí.

Není to vždy úplně jednoduché, mnohé sporty mají různá omezení, výkonnostní nebo třeba podle výšky dítěte. Organizované sporty také nejsou vhodné pro každé dítě – zvláště ne pro každý věk. Povzbuzujte děti v pohybových aktivitách, snažte se jim alespoň v začátku jít příkladem a vyzkoušejte s nimi několik sportů, abyste zjistili jejich zájem o některý z nich. Podaří-li se vám zažehnout malý plamínek zájmu o nějakou pohybovou činnost, jste na dobré cestě. Děti velice často napodobují své rodiče, a když vidí, jak se při nějakém sportu baví, snaží se je napodobovat bez ohledu na jaké je to výkonnostní úrovni.

Chraňte zdraví svých dětí

Je až neuvěřitelné na jaké úrovni a co všechno dokážou tito malí sportovci například na motorce, nebo na bruslích. Proto je velice důležité si uvědomit, že je třeba chránit jejich zdraví už od prvních sportovních krůčků a nejjednodušší možností je spojit se s profesionály Sport Group CZ.

shopparajumpers

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky