Děti a sport

Počítačové generaci našich potomků zoufale schází pohyb. Co ale dělat s dětmi, které tradiční sportovní disciplíny nebaví? A je správné vychovávat z dětí malé šampiony?

Člověka zahřeje na srdci, když časně ráno vidí v tramvaji malé hokejisty, jak si to s objemnou bagáží šinou na trénink někam až na druhý konec města. Naštěstí to s výchovou mladých a talentovaných sportovců v České republice není ještě tak špatné, jak se občas píše a mluví. Vždyť každý rok vozí naši sportovci spoustu medailí z mistrovství světa a Evropy.

Samozřejmě ve vývoji každého dítěte, které je vedeno občas i trošku tvrdým způsobem ke sportu je velice důležité myslet na jejich správnou životosprávu, regeneraci a tím je i chránit před případným zraněním.

Ne vždy se to bohužel daří ve všech směrech, a proto je i nezbytné mít kvalitní úrazové pojištění, které bude krýt sport kterému se dítě věnuje a především agenta, který se o vše postará pokud by se nějaký problém stal.

To vše budete mít zajištěno od nás!!

Sjednat kvalitní úrazové pojištění pro vaše budoucí sportovce je víc než důležité i z hlediska ušetření peněz. Protože pokud je dítěti méně než 18 let, tak pojištění bude stát zlomek částky jako u dospělých sportovců. A především bude za těchto podmínek platit až do 26.let vašeho dítěte, bez udávání zda je již profesionální sportovec, kde jsou často velké přirážky. A to jsou ušetřené nejen desetitisíce ale dokonce i statisíce na pojistném !!

sportgroupcz junior logo

Máte rychlý dotaz? Zeptejte se.

Kontaktní formulář

* Povinné položky